Hol Tudom Visszanézni Az Éjjel Nappal Budapestet

Üzenet A Jövőből A Mézga Család Különös Kalandjai

Thu, 02 Dec 2021 21:10:16 +0000
  1. Üzenet a jövőből: A Mézga család különös kalandjai 10.rész - Góliát-fólia - evad. évad epizod. rész - Uzenet a jövőből – A Mézga család különös kalandjai részek ingyen, online letöltés nélkül
  2. Üzenet a jövőből A Mézga család különös kalandjai Online Ingyen Nézhető | JobbMintATv.hu
  3. Üzenet a jövőből – A Mézga család különös kalandjai – Wikipédia
  4. Üzenet a jövőből: A Mézga család különös kalandjai - Jelenlegi ára: 2 500 Ft

Látták: 507 Évjárat: 1970 Frissítve: 20. 11. 09 00:51 Népszerűség: 72 Mézga Gézának és Aladárnak sikerül felvennie a kapcsolatot 30. századi leszármazottjukkal, MZ/X-szel, akivel újmagyar nyelven lehet szót érteni. MZ/X jövőbéli küldeményei eleinte lenyűgözőnek tűnnek, később azonban visszájukra fordulnak, és csak Aladár hidegvérén és leleményességén múlik, hogy elkerüljék a nagyobb veszedelmet. Évadok 1/Epizódok 13. Hozzászólások a sorozathoz Hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges Véletlen részek a sorozatból:

Üzenet a jövőből: A Mézga család különös kalandjai 10.rész - Góliát-fólia - evad. évad epizod. rész - Uzenet a jövőből – A Mézga család különös kalandjai részek ingyen, online letöltés nélkül

  • Anonym aids tanácsadó szolgálat karolina rendelő e
  • Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai 1. DVD - Jelenlegi ára: 300 Ft
  • Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai részletes műsorinformáció - M2 / Petőfi (HD) 2021.03.11 11:35 | 📺 musor.tv
  • Üzenet a jövőből: A Mézga család különös kalandjai - Jelenlegi ára: 2 500 Ft
  • Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai - YouTube
  • 1113 budapest karolina út 19 21 41
  • Parkside for és vésőkalapács lidl shopping

Üzenet A Jövőből - A Mézga Család Különös Kalandjai (1968) 03. Autó-Tortura - video Dailymotion Watch fullscreen Font

Üzenet a jövőből A Mézga család különös kalandjai Online Ingyen Nézhető | JobbMintATv.hu

üzenet a jövőből a mézga család különös kalandjai landjai 10

Szereplők [ szerkesztés] Szereplő Hang Főszereplők Mézga Géza Mézgáné Rezovits Paula Győri Ilona Izsmán Nelly (ének) Mézga Kriszta Mézga Aladár Dr. Máris (Ottokár) MZ/X Epizódszereplők TV-bemondó Egressy István Rádió bemondó Szakáts Miklós Orvos Bárdy György Blöki Szabó Ottó Maffia Váradi Hédi Csutka n. a. Dugó társai Dugó Kern András További magyar hangok: Alfonzó, Deák B. Ferenc, Farkas Antal, Fodor Tamás, Gyenge Árpád, Hacser Józsa, Horváth Pál, Surányi Imre, Szoó György, Tóth Judit Epizódok [ szerkesztés] # Cím 1. A táv szerviz 2. 12. A csodabogyó 3. 4. 11. 5. Memumo [6] Autó-tortúra Robotdirektor 6. 7. 9. Im-bolygó 8. 10. Agy-gyanta Időkibővítő Akerkiter [7] Góliát-fólia Láthatatlanok Alfa-beat-a 13. Mag-lak Mese- és képeskönyvekben [ szerkesztés] Mézga család (képeskönyv, 1988) A távszerviz (1) Láthatatlanok (11) Alfa-beat-a (12) Memumo (3) Góliát-fólia (10) Autó-tortúra (4) Akerkiter (9) Időkibővítő (8) Agy-gyanta (7) Im-bolygó (6) Mézga család (képes mesekönyv, 2003) Hanglemez [ szerkesztés] 1969-ben megjelent a Qualiton hanglemez kiadónál a Mézga család [8] című hanglemez, amely a rajzfilmsorozat alapján készült.

Kriszta: – Jé, a mama mennybe megy. Paula: – Állítsd meg! Gééééézaaaa! Állítsátok meg! Gééééézaaaa! Ez a plafonhoz nyom. Mit csináljak? Géza: – Üzenj valamit anyádnak. …. Utoljára. /Mag-lak/ 1 hozzászólás PAVideoStudio 2016. március 22., 00:37 Géza: – A feleségem elment a mamájához és itt hagyott engem egy elüszkösödött lakással. MZ/X: – Mi az a … ööö … feleség? Géza: – Hát ezt sem tudod?! Boldog ember. Hát élettárs, asszony, akinek főzni, takarítani kellene. MZ/X: – Szóval elromlott a háztartási robotod. /Robotdirektor/ hypedne 2017. május 28., 13:12 Paula: Géza! Víz van a kocsinkban! Süllyedünk! Jajj! Elázik a kosztümöm! Hogy megyek így emberek közé? Géza: Nem emberek közé, Paula drágám, halak közé megyünk. Halak közé! /Autó-tortúra/ Folytatása Mézga család Ha tetszett a film, nézd meg ezeket is Hasonló filmek címkék alapján

Üzenet a jövőből – A Mézga család különös kalandjai – Wikipédia

2021. 03. 11 11:35 - 12:05 M2 / Petőfi (HD) tv-műsor Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai magyar rajzfilmsorozat Időkibővitő Egy várlátogatás során Blöki megkopott érméket ás ki a földből. Máris szomszéd átveszi tőlük az értékes régiséget, de az árat betudja a család korábbi tartozásába. Nincs mese, újabb érmékre van szükség a vágyott gazdagsághoz, de hol keressék? Géza Öcsihez, köbükunokájához fordul, aki egy időkibővítő készülék segítségével a 13. századba repíti az egész családot, de a régmúlt időkkel vigyázni kell és jó ha ismerjük a történelmet... Rendező: Nepp József Főszereplők: Angyal Sándor, Deák B. Ferenc, Farkas Antal, Fodor Tamás, Földessy Margit, Győri Ilona, Hacser Józsa, Harkányi Endre, Horváth Pál, Markos József, Némethy Attila, Somogyvári Rudolf, Surányi Imre, Szoó György, Tomanek Nándor, Tóth Judit Gyerekműsorok: rajzfilmek Hallássérültek számára feliratozva! PREMIER M2 / Petőfi kínai-francia animációs filmsorozat, 2021 HBO 2 TV2 Kids francia animációs sorozat, 2015 francia-kanadai animációs sorozat, 2017 Minimax

[2015. szeptember 24-i dátummal az eredetiből archiválva]. (Hozzáférés: 2015. május 17. ) ""1968-69-ben készült az első 13 epizód Üzenet a jövőből – A Mézga család különös kalandjai címmel,... "" ↑ a b A Mézga család (magyar nyelven). Aula blog, 2009 ""Az első 4 epizód 1968-ra készült el,... 1969-ben elkészülhetett az első széria,... "" ↑ a b A Mézga család különös kalandjai (angol nyelven)., 2013. május 18-i dátummal az eredetiből archiválva]. ) ""First Aired: January 22, 1968"" ↑ A Filmtekercs cikke szerint 1972-ben mutatták be. ↑ meteoro-muto-motor ↑ akaraterő-kitermelő ↑ Mézga Család hanglemezen. (Hozzáférés: 2016. július 28. ) Források [ szerkesztés] További információk [ szerkesztés] A Mézga család különös kalandjai – főcím a Zeneszö (magyarul) Sergő Z. András: Gyerekkorunk meséi – Mézga család (magyar nyelven), 2013. ) – a Mézga család rajzfilmsorozatokról A Mézga család (magyar nyelven), 2009 The Mezga Family CREDITS, 2016. [2016. október 29-i dátummal az eredetiből archiválva].

Üzenet a jövőből: A Mézga család különös kalandjai - Jelenlegi ára: 2 500 Ft

Mézga Géza, Paula, tinédzser Kriszta lányuk és hát az a nyughatatlan legkisebb gyerek, Aladár. Szóval ők a Mézga család, persze lehet, hogy még Máris szomszédot is ide kellene számítani. Mindig rendkívül különös kalandokba keverednek, részben az Aladár által felfedezett "távoli" rokon, MZ/X-nek köszönhetően, részben saját erőből. Aladár saját készítésű, rádióból átalakított adóvevője segítségével lépnek kapcsolatba a köbunokai fokon harmincadik századi rokonnal. Hihetetlen dolgok történnek hirtelen az egyébként hétköznapinak mondható családban. Nem csoda, hogy a családanya elég gyakran Hufnágel Pisti nevét emlegeti. Epizódok: Akiteker, Alfa-beat-a, Im-bolygó, Láthatatlanok. Jelenlegi ára: 1 900 Ft Az aukció vége: 2020-08-19 23:44.

Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai - YouTube

2020. augusztus 24., hétfő Üzenet a jövőből: A Mézga család különös kalandjai - Jelenlegi ára: 2 500 Ft Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai (Teljes sorozat 3DVD) Jelenlegi ára: 2 500 Ft Az aukció vége: 2020-08-24 23:44. Bejegyezte: sokfilm dátum: 12:23 0 megjegyzés: Megjegyzés küldése

[…] Máris: -Ez csak az egyik ok amiért nem vállalom. Géza: – És mi a másik? Máris: – Hiábavalónak tartom, mert az a 15 éves lány, aki az ajtómra J-vel írja fel, hogy hülye Máris, reménytelen eset. Géza: – Te J-vel írtad az ajtajára a hülyét?! Azonnal átmégy és kijavítod! /Agy-gyanta/ krlany 2017. augusztus 28., 22:38 Kriszta: – Ha mi kempingelni megyünk, az jó a mezőgazdaságnak. Paula: – Miért? Kriszta: – Mert rögtön felmossuk az aszályt. Három napos zuhé garantálva. /Memumo/ hypedne 2017. május 28., 12:32 Paula: Még egy vacak televíziót sem tudsz megjavítani! Ó, kihez mentem én férjhez? Géza: Drágám, amikor elvettelek, még nem találták fel. Paula: Édes fiam, te a tűzrakáshoz sem értesz, pedig azt jóval az esküvőnk előtt találták fel. /Távszervíz/ hypedne 2017. május 28., 12:50 Géza: Remélem elindul [az autó]. Este nagyon köhögött. Aladár: Hideg volt. Géza: Gondolod, hogy felfázott? /Autó-tortúra/ PAVideoStudio 2016. április 10., 16:48 [A Mag-lakban Paula beleül a fotelba, ami liftként funkcionál, és elindul a plafon felé. ]

90-napos-diéta-receptek-szénhidrát-napra